Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Графік роботи:
Пн-Пт 11:00-18:00
СБ 12:00-17:00

НД Вихідний

0
Мій кошик

Гірськолижний одяг

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Гірськолижний одяг – види та особливості, як підібрати екіпірування
Зима – це не привід залишати активний відпочинок, кутати у плед та пити гарячий шоколад. У цей період багато людей переодягаються в теплий одяг та їдуть підкорювати гірські вершини. Сноуборди, лижі, активний туризм – це стане приводом купити гірськолижний одяг. Недостатньо просто прийти в магазин і вибрати костюм, потрібно знати всі тонкощі та нюанси.

Екіпірування для зимового спорту найчастіше представлене в яскравих кольорах, що підтверджується гірськими схилами, де представлені найрясніші вбрання. До певної міри, зимова траса – це подіум, де можна похвалитися кращими моделями сезону.

Щоб підібрати якісний одяг, який буде не просто красивим, а й теплим, захистить від вітру та снігу, потрібно враховувати безліч факторів.
Хто купує гірськолижні костюми?
Екіпірування для зимового туризму користується широкою популярністю не лише у спортсменів. Такі костюми або їх окремі елементи помітні на вулицях практично в кожному місті. Але чому це так? Термобілизна, куртки та штани – це відмінний варіант для морозної зими, коли звичайний одяг не справляється із низькою температурою.

Купують спортивне екіпірування в Україні:
• лижники та сноубордисти;
• любителі активного відпочинку;
• люди, які проводять багато часу на вулиці;
• любителі тепло та яскраво одягатися.

Асортимент зимового спортивного одягу величезний, вибрати собі найкращий варіант буває нелегко.
Особливості гірськолижного одягу
Без якісного комплекту одягу кататись на трасі неможливо. Вийде проїхати всього кілька кілометрів, а далі холод візьме своє. Тому перше, що потрібно зробити кожному туристу, який планує спуск із гори – вибрати екіпірування.

Якісний одяг розробляється у спеціальних лабораторіях, де штат кваліфікованих співробітників створює легкі, комфортні, але теплі захисні моделі.
Найбільш популярний матеріал – синтетика. Тканина спеціально адаптована під зимовий туризм, а від вовни, бавовни краще відмовитись.
На це є кілька причин:
1. Бавовна добре вбирає вологу. Під час активного спуску туристи часто пітніють, а така тканина промокне, чим завдасть дискомфорту.
2. Пух і шерсть добре гріють, буквально після першого спуску стане спекотно. Такий матеріал не підходить для активного туризму взимку.

Якщо хочеться придбати одяг із натурального наповнювача, потрібно вибирати саме ту тканину, яка пройшла попередню обробку.

Екіпірування лижника або сноубордиста складається з трьох основних шарів:
• внутрішній – захищає тіло від вологи;

• середній – утримує тепло, підтримує комфортну температуру;
• зовнішній – надійний бар'єр від снігу, вітру, дощу.

Кожен із шарів виконує певний захист. Якщо порушити порядок або вибрати невідповідний костюм, то про тривалі прогулянки можна забути. Якісний гірськолижний одяг не завжди може бути яскравим, тому звертати увагу на естетику потрібно в останню чергу.

Важливим залишається той факт, що для сноубордів та лиж потрібно підбирати різні моделі. Для дошки перевагою буде вільна куртка, яка не сковує руху. Лижникам підійдуть куртки приталеного крою. Для бордерів тканина має бути товстою та міцною.
Вибір першого шару – якісна термобілизна
Термобілизна - те, з чого починається екіпірування будь-якого туриста в зимовий період. Нехтувати цією деталлю не потрібно, адже відсутність відповідного одягу призведе до застуд, промерзання або сильного потовиділення. В інтернет-магазині запропонований великий асортимент різних варіантів підштанників, кофт та інших видів білизни.

Вибираючи перший шар захисту, важливо звертати увагу на такі показники:
• ергономічність;
• еластичність;
• пласкі шви;
• щільне прилягання гумки у поясі;
• гіпоалергенність тканини;
• термозахисні властивості.

Важливо вибирати моделі свого розміру, також враховувати анатомічні особливості чоловічих та жіночих екземплярів.

Якщо виникають складнощі з підбором матеріалу, то оптимальний варіант – поліестер. Не потрібно уникати синтетику, вона створена спеціально для суворих умов, що добре відштовхує вологу, до того ж є термостійкою. Така тканина не викликає подразнення на шкірі, приємна до тіла.

Якщо хочеться купити білизну з натуральних матеріалів, варто зупинити вибір на мериносової вовни. Це найбільш зручний варіант. Також є великий асортимент виробів із змішаних тканин. Такий одяг буде дорожчим, але й якіснішим.
Не слід вибирати білизну з просоченням. Воно добре при перших спусках, проте, після кількох прань тканина перестає відводити вологу і зберігати тепло.
Другий шар екіпірування – наповнювач
На термобілизну часто одягається тепла кофта та лижні штани, завершальний штрих – куртка. Однак другим шаром є саме наповнювач, від якого залежить рівень терморегуляції.
Одяг для катання на лижах, сноуборді пропонується з таких утеплювачів:
1. Фліс. Це один із найкращих варіантів для любителів зимового спорту. Він захищає від холоду, практично не вбирає вологу. При цьому сам матеріал тонкий, не сковує руху.
2. Полартек. Це синтетичний матеріал, що відноситься до різновидів поліестеру. Між ворсинками зберігається прошарок, що дозволяє створювати відмінні показники для використання як наповнювачі.

3. Тінсулейт. Це найкращий варіант для зимового екіпірування. Куртки та штани з таким наповнювачем використовуються не лише аматорами, а й професійними спортсменами. Характеризується високими показниками гігієнічності, гіпоалергенності, не скочується після прання.

Деякі новачки роблять помилки і купують одяг із пуху лебедячого чи гагачого. Він буває різних типів пружності. Найнадійніший 750 одиниць. Незважаючи на велику популярність, пух не найкращий варіант для наповнювача. Він не відводить вологу, а навпаки – вбирає її. Це призводить до погіршення якості. Це стосується й синтепону. Він добрий для пуховиків у сильні морози, але на схилах гір зовсім марний.

Порада. Не потрібно вибирати недороге екіпірування. На лижних костюмах не слід заощаджувати. Однак купувати найдорожчу куртку теж нема рації. Завжди можна купити екіпірування у гармонійному поєднанні ціна-якість.
Останній шар – захисний бар'єр
Завершальний штрих – верхній одяг. Вона має бути практичною, відповідати всім необхідним показникам:
• зберігати тепло, але не допускати перегріву організму;
• легкість, комфорт, відсутність скутості у рухах;
• забезпечувати сухість, не вбирати вологу від снігу, дощу.

Як матеріал використовується поліестер, поліамід, еластан. Також важливим елементом залишається мембранна тканина. Не кожен матеріал може виконувати такі функції, як збереження тепла і сухості при активному потовиділенні під час спуску з гори. Якщо планується помірне катання (новачки), можна вибирати куртку з показниками вологостійкості 5000 мм і паропроникності – 5000 г/м2. Для активного – по 7000 відповідно.

Підкладка, як і інші елементи одягу, має свої особливості та характеристики. Жіночий, чоловічий, дитячий гірськолижний одяг створюється з використанням таких тканин для мембран:
1. Гідрофільна. Також називається безпорова. За рахунок структури досягаються високі показники вологостійкості. Сам матеріал еластичний, не потребує особливого догляду. Є мінус – мембрана розрахована на середні температури. За сильних морозів не захистить від холоду.
2. Матеріал із порами. Головна особливість - відмінна паропропускна система, через яку не проходить волога. Одяг із такою мембраною не допускає перегріву тіла. Добре захищає при сильних морозах.

Правильний підхід до вибору екіпірування гарантує чудовий відпочинок на гірських схилах.
Продукція відомих брендів: кому віддати перевагу
Купити гірськолижний одяг у Києві, Харкові, Дніпрі не складе труднощів. На ринку запропоновано великий асортимент товарів від світових брендів. Але як зробити вибір і не помилитись? Моделі курточок, штанів, термобілизни розробляються з урахуванням анатомічних особливостей тіла, є безліч варіантів екіпірування для дітей. Кожен виробник дбає про свою репутацію, тому гарантує високу якість готової продукції.
Розглянь популярні марки з гірськолижного одягу зі світовими іменами.
Descente

Даний японський бренд пропонує професійне екіпірування. У колекціях є всі необхідні елементи – куртки для чоловіків та жінок, штани, комбінезони, а також спорядження та аксесуари.

Виробник випускає одяг для лижників та сноубордистів. На штанах завжди є кишені, що надійно закриваються, манжети щільно охоплюють зап'ястя, перешкоджаючи попаданню в рукав снігу. Спеціально створена для гірськолижного одягу блискавка Parazip унеможливлює проникнення вологи всередину.

Ще однією цікавою розробкою є технологія Motion 3D. Одяг тягнеться на всі боки, не сковуючи руху. Якщо потрібне якісне екіпірування, то Descente найкращий варіант.
Bogner
Німецька компанія випускає гірськолижні костюми, які мають популярність у відомих людей. Відповідно, ціна на такий одяг буде висока. Проте якість повністю відповідає вартості. Повне екіпірування з таким лейблом – перепустка на найкращі курорти.

Bogner відрізняється:
• сучасним дизайном;
• невеликою вагою курточок та штанів;
• регулювання затягувань капюшона;
• світловідбивними елементами.

Для одягу використовуються сучасні матеріали, що дихають тканини. Якість продукції бренду підтверджується її затребуваністю – навіть спортсмени Німеччини виступають саме в екіпіруванні бренду Bogner.
Phenix
Бренд, заснований японцем Казуо Таджими у 1952 році, першим випустив легендарну мембрану Gore-Tex, яка зустрічається практично у всіх куртках. Завдяки своєму захопленню гірськолижним спортом чоловік вирішив створити максимально зручний одяг для комфортного спуску з гір.

Для виробництва використовуються новітні матеріали, сучасне устаткування. Головна мета Таджими – пошиття одягу, в якому катання перетвориться на насолоду. Характерна риса курточок - зносостійкі матеріали. Чотирисмуговий крій та мембрана допомагають рухатися без обмеження, що робить відпочинок легким та теплим, навіть у сильні морози.
Colmar
Італійський бренд з виробництва гірськолижного одягу випустив перший костюм понад 60 років тому. За всю свою історію Colmar вибився у лідери, який довгий час був головним постачальником одягу для збірної Італії. Сьогодні на елітних трасах Альп можна зустріти чимало лижників та сноубордистів у професійному екіпіруванні з відомим лейблом.

Гірськолижний одяг Києва від відомого бренду представлений у кількох лінійках:
• Carving – яскрава та стильна;
• Authentic – класика із сучасним підходом;
• Evolution – максимальний захист.

Головна особливість виробника – облік анатомічних особливостей чоловіків та жінок. Під час розробки беруться до уваги показники розтягування, що є необхідним для екстремального спорту.
Sportalm
Бренд заснований в Австрії, випускає колекції гірськолижного та міського одягу для жінок та дітей. При виробництві враховуються всі технології, суворо дотримуються регламентів якості. Завдяки цьому одяг має такі переваги:
зносостійкість, що є необхідним параметром для екіпірування;
• стійкість кольору навіть після кількох зим активного використання;
• безпека за рахунок використання вставок Rescue Systems;
• наявність мембрани, що гарантує паропропускну здатність.

Бренд піклується про представниць слабкої статі, дітей, створює найкращі костюми для активного туризму. Є моделі навіть для наймолодших любителів гірськолижних курортів.
Інші бренди
Сьогодні відома велика кількість торгових марок, що пропонують екіпірування, а також гірськолижне спорядження. Серед найбільш популярних та відомих такі: Rehall, Snow Headquarter, Columbia, Volkl, 4f та інші. Якщо потрібно підібрати термобілизну, куртку, штани чи повний комплект, на сайті інтернет-магазину завжди буде вибір на будь-який гаманець. Але пам'ятайте, якісний одяг не матиме низьку ціну.
Різноманітність моделей – як вибрати відповідний варіант


Вибираючи екіпірування для катання на лижах, сноубордах, важливо враховувати не лише особливості матеріалу, його якість та бренд одягу. Важливим показником залишається крій. Є 4 найбільш популярні моделі пошиття:
1. Класика. Це стандартний варіант для сноубордів та лиж, де всі деталі розраховані саме на комфортний спуск. Колекції універсальні, розраховані на новачків, що спускаються з підготовлених схилів, а також професіоналів, які підкорюють вершини гір. За технічними характеристиками поступаються професійним моделям, але мають доступнішу ціну. Відмінний варіант для тих, хто має зимовий спорт є приємним хобі.
2. Фрірайд. Це функціональні моделі, переважно вільного крою. Такий одяг підходить для схилів різної складності. Головна особливість – наявність мембрани, що запобігає перегріву або охолодженню організму. Для зручності є додаткові елементи – кишені на застібках під телефон чи пляшку з водою, засоби захисту.
3. Фешн. Такі моделі створені переважно для жінок. Вирізняються стильним дизайном, оригінальним кроєм. Все екіпірування проводиться в різній колірній гамі. Саме фешн-моделі використовують дівчата для змагань. Для деяких нарядів можна замовити вишивку чи прикрасу стразами. Крій приталений, костюми призначені лише для спеціально обладнаних трас.
4. Фешн преміум. Це моделі для спорту. Стильні, високотехнологічні костюми створені спеціально для професіоналів. Для виготовлення використовуються еластичні тканини, проникні мембрани, найкращі утеплювачі.

Для обладнаної траси шанувальникам швидкого спуску достатньо вибрати перший або другий варіант.
Додаткові деталі – комфорт у дрібницях

Крім основних елементів екіпіровки не слід забувати про допоміжні аксесуари. Це:

1. Отвори для вентиляції. Любителі та профі віддають перевагу активному спуску, тому на їх курточках повинні бути місця відведення вологи.

2. Капюшон із регулюванням. Це основний захист від сильного вітру чи снігопаду. Погода в горах непередбачувана, тому потрібно готуватись до різних умов.

3. Пояс для захисту від снігу. Розташовується нижче за талію, служить для захисту від набивання снігу.

4. Пояс для штанів чи підтяжки. Додатковий аксесуар, завдяки якому фіксується посадка штанів. Особливо це актуально у жіночих моделях, адже курточки часто бувають укороченими, а спина залишається незахищеною.

5. Еластичні манжети. Перешкоджають попаданню снігу в рукави.

Зручна модель з прорізами для великих пальців. Також до додаткових елементів можна сміливо віднести захисні окуляри, шолом, наколінники, рукавички. Особливо це актуально для новачків. Якщо немає бажання купувати ці аксесуари, завжди можна звернутися до прокату гірськолижного одягу. Тут є все для зимового спорту.

Як купити екіпірування

Якщо ви вирішили придбати екіпірування для катання в горах, інтернет-магазин пропонує великий асортимент товарів. На вибір є всі необхідні елементи для екіпірування. Купити одяг можна оптом чи в роздріб. Також є прокат лижних костюмів у Києві. Відправка до Харкова, Львова, Одеси та інших міст України Новою Поштою або Укрпоштою. Подбайте про безпеку та здоров'я – вибирайте найкраще спорядження для зимового відпочинку.

 

Вгору
,