Ідея створення інтернет магазину народилася в 2008 р Інтернет-магазин "Kemping Hub» це група однодумців, любителів активного відпочинку та екстриму. Розумна цінова політика відмінний сервіс та Довіра клієнтів ось до чого ми постійно прагнемо. Звичайно це не всі, наше завдання це не тільки продаж потрібного Вам товару а й інформація і освіта клієнта, для цього ми намагаємося робити докладний опис товарів, викладати велику кількість фотографій, додавати новини та огляди.
Ми постійно збільшуємо асортимент інтернет магазину і прагнемо до зручності користування сайтом. Т.к кількість клієнтів і відвідуваність нашого сайту постійно зростає.
Нам довіряють!
Один з головних принципів в роботі компанії це - Довіра і задоволеність наших клієнтів. Як роздрібних покупців, так і організацій.
Для зручності отримання замовлення
Всі товари в нашому інтернет магазині продаються з доставкою по Україні та можливістю забрати товар самостійно в магазині для Києва. Доставка в межах Києва здійснюється протягом одного-двох днів. Ми здійснюємо доставку по всій Україні.
Ми приймаємо: готівкову оплату, накладений платіж, оплата на р / с.
Товари по Україні ми відправляємо без передоплати!
Розумна ціна
Ціни в інтернет магазині «Kemping Hub» ми намагаємося тримати розумні ціни, якщо це не так покажіть де ціна нижча і наші менеджери зроблю все можливе щоб надати Вам товар по більш приємною вартості.
У Вас велике замовлення?
Якщо у Вас велике замовлення? Зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом і ми обговоримо можливість надання оптової знижки.
Ми будемо раді відповісти на всі Ваші запитання.
Адреса
пр.Степана Бандери 14 магазин Kemping Hub